KONTAKT OSS

Kontaktpersoner

Lederteam

Beate Bjerkesti Løken
Økonomileder
beate.bjerkesti@jobbintro.no
+47 415 02 507

Bjørn Christian Aarum
Produksjonsleder
bjorn.christian.aarum@jobbintro.no
+47 959 45 195

Heidi Tveitdal Nilsen
Teamleder @work
heidi.tveitdal.nilsen@jobbintro.no
+47 924 33 607

Jobbveiledere i @WORK

Anniken Wroldsen
Jobbveileder / Senior rådgiver
anniken.wroldsen@at-work.no
+47 982 68 856

Kjell Andre Thu
Jobbveileder
kjell.andre.thu@at-work.no
+47 402 95 966

Kristine Kværne Hansen
Jobbveileder
kristine.kvaerne.hansen@at-work.no
+47 454 07 107

Mari Birkelund Bjørn
Jobbveileder
mari.birkelund.bjorn@at-work.no
+47 995 14 155

Pål Arild Simonsen
Driftsleder /arbeidsleder
Pal-arild.simonsen@jobbintro.no
+47 901 83 973

Magnus Nilsen
Digital utvikler
magnus.foss.nilsen@at-work.no
+47 472 86 467

Olga Stabell
Veileder lærekandidater / Jobbfrukt
olga.stabell@jobbintro.no
+47 951 70 408

Astrid Henriksen
Jobbveileder
astrid.henriksen@at-work.no
+47 928 14 282

Vilde Kristin Nielsen
Jobbveileder
vilde.kristin.nielsen@at-work.no
+47 986 18 495

Arbeidsledere i Jobbintro

Gard Skaar Johansen
Pakk og montering
gard.skaar.johansen@jobbintro.no
+47 950 45 789

Torhild Rytterager Saltnes
Pakk og montering
torhild.rytterager.saltnes@jobbintro.no
+47 958 88 022

Ronnie Nebelung
Pakk og montering
ronnie.nebelung@jobbintro.no
+47 932 55 294

Tone Høiskar
Strikkefabrikken
tone.hoiskar@jobbintro.no
+47 489 56 370

Hilde Helen Sørensen
Strikkefabrikken
hilde.helen.sorensen@jobbintro.no
+47 33 08 36 00

Eirik Lind Jørgensen
Snekkerverksted
eirik.lind.jorgensen@jobbintro.no
+47 982 68 858

Paul Thomas
Snekkerverksted
paul.thomas@jobbintro.no
+47 465 13 898

Sebastian Rizi
Snekkerverksted
sebastian.rizi@jobbintro.no
+47 455 00 877

Cecilie Ringheim Lid
Arbeidsleder Kjøkken/Kafé
cecilie.ringheim.lid@jobbintro.no
+47 917 74 389

Vi har som mål å bidra til positive og varige løsninger for de menneskene og bedriftene vi jobber med.

Adresse


Johan Solliesgt. 13
3188 Horten
hei@jobbintro.no
+47 33 08 36 00
Org nr: 954 624 145

Følg oss



© 2022 Jobbintro AS. Levert av Ascentia AS