Kontaktpersoner

Lederteam

Beate Bjerkesti Løken
Økonomileder
beate.bjerkesti@jobbintro.no
+47 415 02 507

Bjørn Christian Aarum
Produksjonsleder
bjorn.christian.aarum@jobbintro.no
+47 959 45 195

Heidi Tveitdal Nilsen
Teamleder @work
heidi.tveitdal.nilsen@jobbintro.no
+47 924 33 607

Jobbveiledere i @WORK

Anniken Wroldsen
Veileder / Senior rådgiver
anniken.wroldsen@at-work.no
+47 982 68 856

Laila Ryvænge
Veileder / Bedriftsrådgiver
laila.ryvaenge@at-work.no
+47 905 07 905

Rikke Thronstad-Jensen
Veileder / Næringslivskontakt 
rikke.thronstad-jensen@at-work.no
+47 404 71 760

Pål Arild Simonsen
Veileder Lærekandidater / driftsleder
Pal-arild.simonsen@jobbintro.no
+47 901 83 973

Arbeidsledere i Jobbintro

Gard Skaar Johansen
Pakk og montering
gard.skaar.johansen@jobbintro.no
+47 950 45 789

Torhild Rytterager Saltnes
Pakk og montering
torhild.rytterager.saltnes@jobbintro.no
+47 958 88 022

Ronnie Nebelung
Pakk og montering
ronnie.nebelung@jobbintro.no
+47 932 55 294

Tone Høiskar
Strikkefabrikken
tone.hoiskar@jobbintro.no
+47 489 56 370

Hilde Helen Sørensen
Strikkefabrikken
hilde.helen.sorensen@jobbintro.no
+47 33 08 36 00

Eirik Lind Jørgensen
Snekkerverksted
eirik.lind.jorgensen@jobbintro.no
+47 982 68 858

Paul Thomas
Snekkerverksted
paul.thomas@jobbintro.no
+47 465 13 898

Sebastian Rizi
Snekkerverksted
sebastian.rizi@jobbintro.no
+47 455 00 877

Vi har som mål å bidra til positive og varige løsninger for de menneskene og bedriftene vi jobber med.

Adresse


Johan Solliesgt. 13
3188 Horten
hei@jobbintro.no
+47 33 08 36 00

Følg oss


Levert av Ascentia AS